Priešgaisrinė pastatų sauga

 

UGNIAI ATSPARI PLOKŠTĖ GRENAMAT C

 

 

Grenamat CPlokštės yra pagamintos iš akytojo vermikulito, medžio pluošto ir organinių rišiklių.  Dėl savo mechaninių savybių, ši plokštė primena medžio drožlių plokštes. Bet, nepaisant to, jog ši plokštė turi didesni kiekį medienos, aukštas atsparumas ugniai yra išlaikytas.

Grenamat C ypaš naudojamas medinėms priešgaisrinėms durims EI 30 ir 45, priešgaisrinių durų staktoms, reprodukcinėms ir istorininėms durims, ten, kur ypatingai reikalingas atsparumas ugniai ir labai gera garso izoliacija.

Reakcija į ugnį pagal ČSN EN 13 501-1, klasė C s2, d0, grindų klasifikacija Cfl-s1.

 

Formatas 1220 x 2440 mm pagal užsakymą
Tankis (kg/m3) 520 - 750  
Storis (mm) 10 - 40  

 

Panaudojimo pavyzdžiai

Ugniai atsparios priešgaisrinės durys

           

Paviršiaus apdaila


HPL - Aukšto slėgio laminatas

Aukšto slėgio laminato, pateikiamo ant standartinio dydžio plokščių, rekomenduojamas apdailos storis yra iki 0,8 mm ir kaloringumas 15 MJ. Ši sąlyga leidžia pritaikyti Grenamat plokštes net evakuavimo maršrutams. HPL turi plačią dekoravimo paletę: medienos dekoro, uni-spalvų, specialaus dizaino kaip fotografijos ir kt. Plokštės turi būti pateikiamas su abiejų pusių apdaila. Paviršius yra labai patvarus ir kietas, pasižymi lengva priežiūra. Application in exposed areas. HPL taip pat gali būti naudojamas "plaukiojančių" grindų dangai bei virtuvės plokštėms.
 

CPL - Aukšto slėgio laminatas

Laminatas gaminamas ritiniais; jo privalumas yra mažesnė kaina ir galimybė uždėti apdaila ant įvairaus pločio ir ilgio plokščių; apdailos storis iki 0,2 mm ir kaloringumas 4 MJ.  CPL turi plačią dekoravimo paletę: medienos dekoro, uni-spalvų, specialaus dizaino kaip fotografijos ir kt. Plokštės turi būti pateikiamas su abiejų pusių apdaila. Paviršius yra labai patvarus ir kietas, pasižymi lengva priežiūra. Application in exposed areas. Reakcijos į ugnį klasė A2-s1,d0, jei derinama su Grenamat AL.

CPL

Natūrali faneruotė
 
Tinkama naudoti srityse, kur pabrėžiama kokybė ir natūralios medžiagos. Plokštės pateikiamos su apdaila iš abiejų pusių. Siekiant išvengti countermove, gali būti naudojamas popierius arba C klasės fanera. Reiklus, bet išskirtinis paviršius; po formatavimo turi būti nušlifuotas ir nulakuotas. Vis dėl to reakcijos į ugnį klasė A2-s1,d0, jei derinama su Grenamat AL.

 

Natūrali faneruotė

Natūrali faneruotė su skaidriu melaminu

Tinkama naudoti srityse, kur pabrėžiama kokybė ir natūralios medžiagos. Plokštės pateikiamos su apdaila iš abiejų pusių. Siekiant išvengti countermove, gali būti naudojamas HPL. Po užbaigimo nėra būtinas papildomas apdirbimas, paviršius iškart paruoštas naudojimui. Patvarus ir kietas paviršius, lengvai prižiūrimas. Application in vulnerable spaces.

 

Natūrali faneruote su skaidriu melaminu

Popierius

Užtikrina lygią apdailą; taip pat pakeičia pirminį dažų sluoksnį (gruntą). Ši apdaila, kartu su nedegia Grenamat AL plokšte, klasifikuojami A2-s1,d0. Siekiant išlaikyti šia degumo klasę, turi būti naudojami tik vandenyje tirpūs dažai.

 

Popierius

Dažai

Ant Grenamat plokčščių gali būti naudojami dekoratyviniai dažai. Atsižvelgiant į priešgaisrines taisykles, mes siūlome akrilinius, vandenyje tirpius, dažus. Kaip Grenamat AL plokštėms, dažai gali būti tepami tiesiogiai, be įsiskverbimo. Naudojant Grenamat B, mes rekomenduojame naudoti popierų po dažais, siekiant padidinti paviršiaus kokybę. Po to jau gali būti naudojami kalcio-akrilo dažai.

Dažai

Tinkas

Plonas tinko sluoksnis gali būti dedamas tiesiai ant Grenamat plokščių naudojantis mentele ar voleliu, priklausomai nuo tinko rūšies. Siekiant pagerinti jungčių kokybę, naudokite tinklelį po tinku, išlyginkite jį su pagalbiniu tinko sluoksniu arba klijais ir tada tepkite ploną tinko sluoksnį. Pabaigoje, taip pat galite naudoti dažus. Ši spalva yra tinkama, jei to reikalauja sienu ir lubų tinko dizainas.

 

Tinkas

 

Darbas su Grenamat plokštėmis

 

Formatvaimas, gręžimas, frezavimas, jungimas

Kampai ir profiliai
Kampai ir profiliai
Lenkimas
Lenkimas

Grenamat plokštės gali būti lengvai apdirbamos naudojant tradicinius medienos apdirbmo įrankius. Mes rekomenduojame įrankius, pagamintus iš kietųjų metalų ar cementuotų karbidų lakštų. Darbo metu naudokite vėdinimo įrangą. Dulkės, kylančios darbo metu, neturi jokių kenknsmingų medžiagų ir yra nedegios.

Kraštai ir galiniai profiliai

Grenamat lentos gali būti gaminamos su kraštais (HPL, ABS, medžio masyvo), lenktais kraštais ir t.t. Atlikimo metodas yra panašus į naudojamą su standartinėmis medžio drožlių plokštėmis.

Specialus apdirbimas - lenkimas

Yra tik keli būdai išlenkti Grenamat plokštę. Po to, kai apdaila (HPL, CPL, fanera, popierius)  yra uždėta ant vienos plokštės pusės, plokštė gali būti sudrėkinama, išlenkiama naudojant šabloną ir reformuotą į norimą formą. Tai vis dėl to, sunku, todėl mes rekomenduojame padaryti griovelį plokštėje - po to, kai yra uždedamas pirmasis sluoksnis. Naudokite 4 mm pjūklą, su maždaug 10 mm žingsniu, tada jį išlenkite norimu kampu naudodamiesi šablonu. Thereafter glue the backing layer or a board milled the same way, clamp the secretions together, strip them together and let the glue dry.

Pakavimas ir sandėliavimas

Grenamat plokštės yra supakuotos į "Stretch" pakavimo plėvelę, ant paletės, ir padengtos apsaugine medienos drožlių plokšte. Kampai yra apsaugoti kietu kartonu, sujungti lipnia juosta taip, kad jie negalėtų pajudėti, ir paženklinti. Tokiu būdu plokštės yra pakankamai apsaugotos nuo apgadinimo ir drėgmės. Tolesniam transportavimui, plokštės gali būti pakuojmos į kietas medines dėžes, atsparias sunkioms transportavimo sąlygoms. Plokštės turi būti laikomos sausoje patalpoje su maksimaliu 80% oro drėgnumu.

Tvarkymas

Grenamat  plokštės, supakuotos ant paletės, turėtų būti eksploatuojamos horizontalioje padetyje. Jos turi būti apsaugotos nuo poslinkio naudojantis paklotu, kad išvengti persisvėrimo. Siekiant išvengti lūžio rizikos, rekomenduojame plokštes perkleti vertikalioje padėtyje.

Priežiūra

Grenamat plokštės gali būti prižiūrimos naudojant įprastus valiklius ir gali būti lengvai sudrėkinamos. Niekada nenaudokite vandens plokščių valymui, kadangi jos yra lengvai padengtos absorbicinu. Plokštės su paviršiaus apdaila (CPL,HPL, fanera, popierius) gali būti prižiūrimos pagal apdailos tiekėjų reikalavimus.

 

Apdirbimas su įprastais miedienos apdirbimo įrankiai
 
 Griovelis Gręžimas Sukabinimas Prisukimas Frezavimas Formų frezavimas Pjaustymas
Grioveliai Gręžimas Sukabinimas Prisukimas Frezavimas

Formų frezavimas

Pjovimas